KONST / Skulptur & konsthantverk / Träskulptur 11389009
nr 1138 9009
Träskulptur
Afrika, höjd: 92 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 19:31:35
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr